Zatemňující roleta na solární pohon VELUX INTEGRA® DSL 1100 tmavě modrá

Zatemňující roleta na solární pohon VELUX INTEGRA® lze ovládat dálkově. Zaručují kvalitní spánek ve tmě díky nejlepšímu zatemnění na trhu. Nevyžadují elektroinstalaci a nainstalujete je během několika minut. Jsou určeny pro manuálně ovládaná a solárně napájená střešní okna VELUX INTEGRA®. K… více ...

Varianta :
Výrobce: Velux
Dostupnost: 10 pracovních dní
Běžná cena: 4 450 Kč
Ušetříte: 1 112.50 Kč (25 %)
Cena bez DPH: 2 758.27 Kč / ks
Vaše cena:
3 337.50 Kč / ks včetně DPH

Zatemňující roleta na solární pohon VELUX INTEGRA® lze ovládat dálkově. Zaručují kvalitní spánek ve tmě díky nejlepšímu zatemnění na trhu. Nevyžadují elektroinstalaci a nainstalujete je během několika minut. Jsou určeny pro manuálně ovládaná a solárně napájená střešní okna VELUX INTEGRA®. K dispozici v široké škále barev a vzorů.Nejlepší zatemnění na trhu zajišťuje naprostou tmu pro klidný spánek v noci nebo odpolední zdřímnutí.
Solární vnitřní a venkovní rolety a markýzy VELUX INTEGRA® lze ovládat dálkově, aniž by vyžadovaly dodatečnou elektroinstalaci.
Roletu nainstalujete během několika minut díky montážnímu systému VELUX Pick&Click!®.
Kompatibilní s automatickou řídicí jednotkou vnitřního prostředí VELUX ACTIVE with NETATMO, která vám pomůže zajistit zdravější domácnost. Navíc podporuje ovládání chytrým telefonem a hlasem.
Nejštíhlejší konstrukce profilu na trhu, která přivádí více přirozeného světla.